Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Dáme vašemu marketingu výkon, vybudujeme brand

PR & Marketing

Ať už potřebujete dostat váš produkt mezi potenciální zákazníky, nebo hledáte způsob, jakým zvýšit hodnotu indexování vašeho webu ve vyhledávačích, připravíme publikaci přesně podle vašich požadavků. Nabízíme možnost zveřejnění článku na stránkách našich magazínů, které mají skvělou historii a pozici ve vyhledávačích. Existuje mnoho způsobů, jak cílit na konkrétní publikum.

 
01
"Produkt" copywriting

Copywriting pro mě není jen psaní, ale způsob, jak vám získat zákazníky a dosáhnout výsledků. Připravím texty přesně na míru. Ručím za kvalitu dodaných služeb.

02
"Obsah" marketing

Vsaďte na kvalitní obsah - připravím obsah přesně na míru. Do obsahového marketingu má smysl investovat, protože zvyšuje důvěryhodnost.

03
"Blog" copywriting

Zajímavé informace. Novinky a podklady týkající se vašeho odvětví. Způsob, jak nabídnout zákazníkům přidanou hodnotu, kterou zaručeně ocení.

04
"PR řešení" na míru

Potřebujete oslovit zákazníky různými způsoby, než pouhým článkem? Zajistím další on-line nástroje k účinné propagaci vašich služeb či produktu.

05
Podpora prodeje

Budovat značku může zabrat i několik dlouhých let. Proto je důležité začít co nejdříve. Velký zájem a povědomí přinese vyšší podporu prodeje vašich produktů.

06
SEO optimalizace

Chcete být jednoduše dohledatelní na internetu a v oblíbených vyhledávačích? Klíčová slova a správné nastavení SEO pomůže dostat značku mezi lidi.