Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Dáme vašemu marketingu výkon, vybudujeme brand

PR & Marketing

01
Produktový copywriting

Copywriting pro nás není jen psaní, ale způsob, jak získat zákazníky a dosáhnout výsledků. Připravíme pro vás texty přesně na míru. Ručíme za kvalitu dodaných služeb.

02
Obsahový marketing

Vsaďte na kvalitní obsah - připravíme vám skvělé PR články i grafiku. Do obsahového marketingu má smysl investovat čas, protože zvyšuje důvěryhodnost a buduje značku.

03
Propagace na sociálních sítích

Společně vybereme řešení, jakým způsobem bude webová prezentace působit nejlépe na vaši cílovou skupinu. Postaráme se o každý detail, který je důležitý.

01
Profesionální PR řešení

Vaše cesta k dobrému jménu a hřejivým vztahům s partnery i zákazníky. Zajistíme kompletní PR řešení pro vaší značku. Od budování historie až po mediální propagaci.

02
Růst brandu a podpora prodeje

Budování značky může zabrat i několik dlouhých let. Proto je důležité začít co nejdříve. Zvyšující se povědomí o vašich službách exponenciálně zvýší i samotný prodej.

03
SEO optimalizace projektu

Chcete být snadno dohledatelní na internetu a oblíbených vyhledávačích? Klíčová slova a správné nastavení SEO pomůže dostat vás do vyšších pozic v žebříčku.

Ať už potřebujete dostat váš produkt mezi potenciální zákazníky, nebo hledáte způsob, jakým zvýšit hodnotu indexování vašeho webu ve vyhledávačích, připravíme publikaci přesně podle vašich požadavků. Nabízíme možnost zveřejnění článku na stránkách našich magazínů, které mají skvělou historii a pozici ve vyhledávačích. Existuje mnoho způsobů, jak cílit na konkrétní publikum.